Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Adoleshentja filmon vetëvrasjen e saj LIVE në FB, varet me shall në banjë - Struga.net

Adoleshentja filmon vetëvrasjen e saj LIVE në FB, varet me shall në banjë

0

Një adoleshente në Miami të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka kryer vetëvrasje, dhe nga mediat vendase mësohet se aktin e vetëflijimit e hodhi LIVE në Facebook.

Departamenti i Fëmijëve në Florida konfirmoi se 14-vjeçarja Nakia Venant mori jetën e saj mbrëmjen e së dielës duke u varur në banjën e shtëpisë së prindërve të saj.

Sipas Miami Herald, video LIVE e adoleshentes në Facebook zgjati 2 orë deri në momentin kur ajo mori një shall për t’u vetëvarur.

“Jemi happy wheels totalisht të shokuar nga ajo që ndodhi. Do të bëjmë gjithçka për të përkrahur familjen në një moment të vështirë si ky, për të marrë veten nga tragjedia,” tha një i afërm i saj. Autoritetet u përpoqën ta shpëtonin 14-vjeçaren por nuk mundën të vinin në kohë. Kur policia mbërriti në shtëpinë e prindërve të Nakias, gjetën trupin e saj të vetëvarur në banjë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting