Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Festë? Frikë dhe shfrenim në vigjilje të Pashkëve - Struga.net

Festë? Frikë dhe shfrenim në vigjilje të Pashkëve

0

Afrimi i festës së Pashkëve ka shtuar frikën në mbarë Europën se mund të përgatitet një sulm terrorist.

Frika ka mbërthyer edhe Shqipërinë dhe Kosovën, që kanë shtuar ndjeshëm masat e sigurisë.

Por ndërkohë, mijëra njerëz kanë shfrytëzuar mbërritjen e pushimeve për t’u shfrenuar në lokalet e natës.

Daily Mail thotë se katër ditë pushimi janë shfrytëzuar nga britanikët për t’u dehur dhe dhuruar shfaqje në rrugë, që shkojnë krejt në të kundërtën e shpirtit të Pashkëve.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting