Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Gazmend Abrashi i bashkohet AAK-së - Struga.net

Gazmend Abrashi i bashkohet AAK-së

0

Menjëherë pasi që pronari i kompanisë ELKOS grup, Ramiz Kelmendi braktisi Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës, kësaj të fundit sot iu bashkua një tjetër biznesmen.Pronari i ‘Exclusive group’, Gazmend Abrashi, sot zyrtarisht u bë pjesë e politikës së Kosovës, duke iu bashkuar AAK-së.I pari i AAK-së, Ramush Haradinaj, tha se në këtë mënyrë po krijohet një traditë e angazhimit për interesin e vendit.Ai vizitoi sot këtë kompani, ku edhe e vlerësoi si kompani shumë të suksesshme, që siç tha ai, ka punësuar me qindra punëtorë.“Jemi në një kompani të suksesshme ekonomike që ka punësuar qindra punëtorë, dhe që ka krijuar një emër të mirë jo vetëm në t… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting