Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Teuta Ibrahim Rugova, hyn në garën zgjedhore - Struga.net

Teuta Ibrahim Rugova, hyn në garën zgjedhore

0

Një situatë e pazakontë në rezidencën e presidentit Ibrahim Rugova. Prej kohësh pak njerëz hynin dhe dilnin andej. Që prej arrestimit të deputetit Ukë Rugova, të birit të vogël të presidentit, zymtësia kishte rënë në Velani.Por, nga e diela e 11 majit, sikur u rikthye ritmi i jetës politike në shtëpinë, ku mijëra delegacione të huaja dhe dhjetëra mijëra shqiptare kanë hyrë e kanë dalur për dekada, duke takuar presidentin Rugova.Rigjetja e rugovizmitVetë kryetari i LDK-së Isa Mustafa e kishte paralajmëruar mundësin që bija e vetme e presidentit Rugova, fëmija më i vogël, vajza Teuta të bëhej pjesë e listës zgjedhore të LDK-së.Me dhjetëra zyrta… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting