Rubrika: Kuzhina

Kuzhina Sallata ruse
0

Perberesit perime te perziera te ngrira 3 veze te ziera 2 tranguj te vegjel turshi…

Kuzhina Torte shahu
0

Përbërësit për shtresen e verdhë: 3 ve 4 lugë sheqer 4 lugë uje të ftohet…

Kuzhina
0

Këto kohë, në disa vende të ndryshme, më ka takuar të ha përshesh me vezë…

Kuzhina Torte obllanda
0

Dëshironi diçka të ëmbël dhe të shpejtë, ja pra zgjidhja juaj. Përbërësit 30 lugë qumësht…

Kuzhina Pizza Muffins
0

Një darkë, mëngjes apo edhe një paragjellë e shkelqyer. Përbërësit 300 gr proshutë 300 gr…

1 2