Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Plagoset truproja 24- vjeçar në Sarandë, në gjendje të rëndë në spital - Struga.net

Plagoset truproja 24- vjeçar në Sarandë, në gjendje të rëndë në spital

0
thike

Nje tjeter ngjarje e rende u shenua gjate oreve te para te mengjesit kete here ne Sarande.

Nje 24- vjecar, qe punonte si truproje ne nje disko u plagos me thike rreth ores 4 te mengjesit.

Viktima eshte Mariken Zika. Ai eshte transportuar ne gjendje te rende ne spital pasi u qellua tre here me thike.

Policia ka identifikuar autorin e krimit dhe e ka shpallur ne kerkim.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting