Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
A kanë lidhje këto krime me zhdukjen e avionit malajzian? - Struga.net

A kanë lidhje këto krime me zhdukjen e avionit malajzian?

0
1

E dashura e një pasagjeri amerikan në bordin e avionit të zhdukur të Malaysia Airlines, thotë se ka marrë kërcënime me vdekje.

Avioni u zhduk më 8 mars, duke mbetur deri më tani një nga misteret më të mëdha në histori.

Sarah Bajç, e dashura e pasagjerit Philip Wood, ka marrë një mesazh ku thuhet: “Do të vij të të vras”.

Po ashtu asaj i janë dërguar edhe shumë mesazhe pornografike dhe i janë happy wheels bërë disa telefonata shqetësuese nga një numër telefoni me bazë në Kinë.

Për më tepër, ajo thotë se i kanë thyer shtëpinë dy herë.

Bajç thotë se telefonatat dhe mesazhet nisën pasi iu thye shtëpia për herë të parë.

Ajo shton se telefonatat përfunduan kur një agjent i FBI nisi hetimin për çështjen.

I dashuri i saj punonte për kompaninë IBM në Malajzi.

3

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting