Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
FOTOT/ Milioneri rus ‘masakron’ të dashurën modele - Struga.net

FOTOT/ Milioneri rus ‘masakron’ të dashurën modele

0
1

Një multimilioner rus është në arrati pasi rrahu brutalisht të dashurën e tij modele, duke e bërë që të ngjante me ndonjë zombie nga filmat horror.

Pavel Ushanov, 33 vjeç, drejtor i një kompanie telekomunikacionesh në Rusi, kishte dy vite që dilte me modelen Alexandra Sereda.

Por ajo i tha se donte t’i jepte fund, ai vendosi që ta rrihte barbarisht 27- vjeçaren.

Ajo thotë se ai e rrahu me grushta e shqelma për dhjetë minuta.

Kur ajo i tha se po e vriste, ai i tha ‘këtë dua’.

Ajo arriti që të shpëtojë vetëm pasi mundi të hapte derën dhe doli jashtë.

3

4

5

6

7

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting