Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
'Ali Ahmeti vendosi interesat personale para interesave të shqiptarëve' - Struga.net

‘Ali Ahmeti vendosi interesat personale para interesave të shqiptarëve’

0

Bashkimi Demokratik për Integrim bëri një marrëveshje qeverisje klandestine në dëm të shqiptarëve.Kështu është shprehur analisti Alajdin Demiri për Alsat-M.“Kjo marrëveshje është avaz i vjetër, u ulën Gruevski dhe Ali Ahmeti u morën vesh por për çfarë u morën vesh. Përsëri nuk është transparente dhe jo konform kërkesave që kishin, njëra dhe tjetra parti. Si duket Ali Ahmeti me kërkesën për president konsensual e kërkoi kur nuk mund ta kërkonte dhe tani ku mund të kërkojë nuk e kërkon”, tha Demiri.Ai shtoi në fund se Ahmeti dhe Gruevski vënë interesat e tyre personale përpara interesave të popullit…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting