Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Reagime ndaj koalicionit qeverisës VMRO-BDI - Struga.net

Reagime ndaj koalicionit qeverisës VMRO-BDI

0

Partitë VMRO-DPMNE dhe Bashkimi Demokratik për Integrim kanë arritur një marrëveshje për koalicion të përbashkët qeveritar, ndërsa kjo ka nxitur mjaft reagime në Maqedoni, për shkak të pozitës, të vlerësuar si të dobët nga analistët, të BDI-së në bisedime. BDI-ja ka bërë të ditur se në bisedimet me VMRO-në është bërë harmonizimi i platformave dhe është theksuar nevoja për zhbllokimin e proceseve integruese të Maqedonisë…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting