Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Limon dhe uthull molle për puçrrat e fytyrës - Struga.net

Limon dhe uthull molle për puçrrat e fytyrës

0

Lëngu i limonit dhe uthulla e mollës do t’ju bëhen të domosdoshme, për të trajtuar aknet në fytyrën tuaj.Lëngu i limonit: Lëngu i limonit jo vetëm që sjell një reduktim të akneve, por edhe ndihmon për t’i dhënë lëkurës ndriçim.Për efektivitet maksimal, lëngu i një limoni të shtrydhur duhet të aplikohet në pjesët ku ju keni puçrra dhe ta lini të veprojë për të paktën 15 -20 minuta, para se ajo të lahet.Uthulla e mollës: Ky ilaç është përdorur për zbutjen e lëkurave me probleme, ku përfshihen edhe puçrrat.Lagni një copë pambuk me uthull dhe lyeni me të pjesën e fytyrës që keni puçrra. Lëreni të veprojë për rreth 10 -15 minuta dhe më pas shpëlaj… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting