Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Martohet Vedati i Stupcave, i jep fund beqarisë - Struga.net

Martohet Vedati i Stupcave, i jep fund beqarisë

0

Legjenda e “Stupcave”, Vedat Bajrami, mbrëmë përfundimisht i ka dhënë fund beqarisë. Ai u martua me të dashurën e tij Almira Mullabazi. Dasma e tyre ishte mjaftë madhështore, ku të pranishëm ishin thuajse e gjithë estrada e Kosovës.Ndryshe, çifti e ka zyrtarizuar fejesën në qytetin e Vlorës, në një ditë të veçantë, më 28 Nëntor, në ditën e shënimit të 100 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë.Në dasmën që u mbajt mbrëmë kënduan Afrim Muçiçi, Sinan Vllasaliu, Ramadan Krasniqi- Dani dhe këngëtarë të tjerë…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting