Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Vera po vjen: A do i vishnit këto mbathje? - Struga.net

Vera po vjen: A do i vishnit këto mbathje?

0

Nuk janë të pakta femrat që thonë se janë lodhur me faktin se të brendshmet u dallohen përmes fustanit.

Duket se tashmë ato e kanë një zgjidhje.

Një kompani amerikane ka ofruar një seri me të brendshme ngjitëse, të cilat kanë marrë vlerësim.

Kompania Shibue Couture thotë se këto të brendshme janë super të rehatshme dhe ju garantojnë që asgjë nuk bie në sy.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting