Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Versace e shpërfytyruar nga kirurgjia plastike - Struga.net

Versace e shpërfytyruar nga kirurgjia plastike

0
ver

Njihet si një ndër emrat më të mëdha në industrinë e modës. 59-vjeçarja Donatella Versace kohët e fundi po i surprizon të gjithë. Ajo ishte prezente disa ditë më parë në një sfilatë kostumesh në Muzeun e Artit nw New York.

Mediat kanë komentuar pamjen e saj dhe duket se ndër vite stilistja Donatella Versace ka ndryshur shumë, madje pamja e saj është shpërfytyruar.

Fotot e saj ndër vite do t’ju shokojnë dhe kjo vetëm për faj të kirurgjisë plastike.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting