Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Avioni i drogës përfundon edhe në CNN - Struga.net

Avioni i drogës përfundon edhe në CNN

0

Historia e rënies së avionit të drogës në Divjakë ka përfunduar edhe në CNN. Lajmi për këtë çështje është publikuar në seksionin e lajmeve iReport me titullin: “Rrëzohet avioni, gjysmë ton droge gjendet pranë ti”.Në shkrim thuhet se kjo ngjarje faktoi akuzat e opozitës për trafik droge me avionë nga Shqipëria në vendet e tjera të Europës dhe se qeveria duket happy wheels se gjendet para një skandali të madh.Edhe Asociated Press e ka raportuar këtë si ngjarje jo të zakonshme, një lajm që është publikuar edhe në disa media të tjera.Ndërsa në mediat italiane i bëhet me tepër jehonë faktit se në drejtimin e avionit të drogës ishte një italian i njohur për pro… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting