Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Ish-kryeministri Berisha në FB “Rama ik, Qeveri e drogës ik!” - Struga.net

Ish-kryeministri Berisha në FB “Rama ik, Qeveri e drogës ik!”

0

Sali Berisha ka reaguar në rrjetin social Facebook përa i përket ngjarjes së djeshme në Divjakë, ku ulja e një avioni në plazh sipas opozitës ka të bëjë me trafikimin e drogës.Ai i ka bërë thirrje personale kryeministrit Rama duke i thënë “Rama ik, Qeveri e droges ik!”Postimi i plotë:“Rama ik, Qeveri e droges ik!Te dashur miq, Rama ik, Qeveri e droges ik, eshte thirrja qe buron sot ne mendjen dhe zemren e çdo shqiptari qe ka Shqiperine per dheun e tij me te dashur e qe do te jetoje ne kete vend ne liri, dinjitet dhe siguri.Rama ik, Qeveri e droges ik, eshte thirrja e zemres dhe shpirtit e çdo te reje dhe te riu shqiptar qe e duan dhe i besojn… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting