Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Me hashash brenda klasës, policia arreston dy nxënësit e shkollës 9-vjeçare në Tiranë - Struga.net

Me hashash brenda klasës, policia arreston dy nxënësit e shkollës 9-vjeçare në Tiranë

0
86_big

Me plot 440 gramë hashash dy nxënës të një shkolle 9-vjeçare në kryeqytet kishin arritur të hynin brenda klasës.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur paraditen e sotme në shkollën 9-vjeçare “Avni Rustemi” në kryeqytet, ndërsa dy nxënësit, njëri 15 vjeç dhe tjetri 16 vjeç janë kapur me dozën e hashashit brenda klasës.

Në prani të prindërve dhe psikologut policia arrestoi të dy nxënësit e klasës së nëntë. Sipas drejtoreshës së shkollës, ngjarja u zbulua nga mësuesja kujdestare pasi dy të rinjtë kërkonin të linin orën e mësimit, gjë e cila nuk kishte ndodhur asnjëherë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting