Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Meta: Berisha, pika ime e dobët dhe e fortë - Struga.net

Meta: Berisha, pika ime e dobët dhe e fortë

0

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, ka deklaruar edhe njëherë raportet e tij të mira që ka me ish-aleatin e tij Sali Berisha.

Meta ka rrëfyer pse shkoi te zyra e Berishës një ditë më parë pas marëveshjes së Rama-Basha.

‘Isha për një drekë dhe kisha kënqësinë ta përsëhndesja. E kam vlerësuar rolin e tij në opozitë. Ka qënë rol pozitiv. Padyshim që i bëra përgëzime. Ishte një kafe, jo drekë.’-tha Meta te Zone e Lirë.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting