Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Nuk jap dorëheqje gjallë në botë për sa të jetë Rama kryeministër/ Tahiri rrefuzon kërkesat për largim dhe hetim - Struga.net

Nuk jap dorëheqje gjallë në botë për sa të jetë Rama kryeministër/ Tahiri rrefuzon kërkesat për largim dhe hetim

0

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka dalë në një konferencë shtypi për të dhënë sërish sqarime për avionin e kapur në Divjakë. Tahiri ka thënë se kapja e avionit tregon se shtetit sot është duke e luftuar seriozisht trafikun e drogës dhe se ka mbështetjen e kryeministrit Edi Rama.Ai ka akuzuar opozitën se po përpiqet të kriminalizojë një ngjarje e cila në fakt ka qenë goditje kundër trafikut të drogës.“Avioni i ulur në Divjakë dhe makina e kapur nga policia me drogë, ashtu si dhe dy të arrestuarit, kanë qenë në një sipërmarrje bashkëpunese për trafik të lëndëv… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting