Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Sulmoi Jozefinën, Meta: Si nuk mu shqyen pantallonat - Struga.net

Sulmoi Jozefinën, Meta: Si nuk mu shqyen pantallonat

0

Në studion Zone e Lirë, kryetari aktual i Kuvendit, Ilir Meta ka kujtuar dhe krizën politike të 2008. Atëherë kur ishte ne opozitë dhe pati një përplasje të fortë me PD dhe PS.

Në atë kohë ishin zgjedhjet, LSI pati një përplasje të fortë me PD. Meta u ngrit nga vendi dhe sulmoi kryeparlamentaren Jozefina Topalli.

‘Mendoj si nuk mu shqyen pantallonat pasi isha peshë e rëndë. Nuk e mendoj si kam kërcyer. Ishte për zgjehdjet edhe atëhere.’-tha Meta duke qeshur.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting