Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Pushimet e çmendura të futbollistit/ Kafshime në prapanicë, rreze topless dhe poza seksi - Struga.net

Pushimet e çmendura të futbollistit/ Kafshime në prapanicë, rreze topless dhe poza seksi

0

Futbollisti amerikan Johnny Manziel ka kaluar disa ditë pushimesh me të dashurën e tij Bre Tiesi, e cila shoqërohej nga disa mikesha.

Ato janë fotografuar duke marrë rreze topless, ndërkohë që Manziel ka dhënë show për paparacët me ta dashurën e tij.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting