Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Shikoni zhgënjimin dëshpërues të Maradonës pas humbjes së Napolit - Struga.net

Shikoni zhgënjimin dëshpërues të Maradonës pas humbjes së Napolit

0

“Pibe de Oro” kishte marrë edhe familjen në Santiago Bernabeu për të parë ndeshjen mes Real Madrid dhe Napoli. Për fat të keq skuadra e tij e zemrës u mund thellë 3-1 përballë spanjollëve.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting