Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
PDSH në Strugë sot zgjedh kryetarin e degës - Struga.net

PDSH në Strugë sot zgjedh kryetarin e degës

0

PDSH nesër në Strugë do të zhvillojë Kuvendin e saj zgjedhor, ku do të zgjidhet kryetari i degës së kësaj partie për Strugën si dhe kryesia e kësaj strukture politike.Si pretendent për të marr kreun e degës së PDSH-së, në Strugë përmenden emrat e Zija Jonuzit si dhe të Nafi Dokos, por nuk përjashtohet mundësia që me këtë strukturë politike në të ardhmen të drejtojë një femër.Në këtë aktivitet partiak përvec liderit të PDSH-së, Menduh Thaçi do të marrin pjesë edhe eksponentë të tjerë të lartë të këtij subjekti politik.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting