Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
PDSH zhvillon zgjedhje në Strugë - Struga.net

PDSH zhvillon zgjedhje në Strugë

0

‘’Struga.net”, mëson se ditën e diel PDSH në Strugë do të zhvillojë Kuvendin e saj zgjedhor, ku do të zgjidhet kryetari i degës së kësaj partie për Strugën si dhe kryesia e kësaj strukture politike.Si pretendent për të marr kreun e degës së PDSH-së, në Strugë përmenden emrat e Zija Jonuzit si dhe të Nafi Dokos, por nuk përjashtohet mundësia që me këtë struktur politike në të ardhmen të drejtoj një pretendente femër.Në këtë aktivitet partiak përvec liderit të PDSH-së, Menduh Thaci do të marrin pjesë edhe eksponentë të tjerë të lartë të këtij subjekti politik. /Strugalajm/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting