Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Ia sheh sherrin Samsung Galaxy S5 - Struga.net

Ia sheh sherrin Samsung Galaxy S5

0

Nuk ju pëlqen pamja e Samsung Galaxy S5? Ju me siguri që do t’ju pëlqejë lajmi se kompania koreane Samsung do të zëvendësojë drejtorin e dizajnit, Chang Dong-hoon, me një të ri. Dong-hoon dha dorëheqjen javën e kaluar, dhe Samsung pranoi kërkesën. Gjiganti i teknologjisë është kritikuar shumë që vazhdon të përdorë plastikën në pajisjet e saj të cilësisë së lartë. Vendin e Chang ka shumë mundësi që ta zërë Lee Min-hyouk, zëvendës presidenti i dizajnit të celularit. Kjo bën që 42vjeçari Lee të jetë shefi më i ri ekzekutiv në kompani. Ndërsa Chang është kritikuar për pamjen e Samsung Galaxy S5, i riu Lee ka marrë vlerësime pozitive brenda kompan… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting