Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Jeep Wrangler vjen me karroceri të aluminit - Struga.net

Jeep Wrangler vjen me karroceri të aluminit

0

Drejtori ekzekutiv i Fiat Chrysler, Sergio Marchionne, ka nxitur dyshime se karroceria e gjeneratës së ardhshme të Jeep Wrangler do të punohet nga alumini. Në fillim të këtij viti, Sergio pati deklaruar se dëshirojnë të krijojnë vetura të fuqishme por që janë më të lehta për ngjitje në terrene malore, dhe tani duke se ky fat do ta ndjekë gjeneratën e ardhshme të Jeep Wrangler i cili sipas gjitha gjasave do të dal në treg në fund të vitit 2017. Ndërkaq, Sergioe ka hedhur poshtë thashethemet kinse është duke shkuar hapave të markës Ford, e cila tashmë ka realizuar një plan të tillë në modelet Explorer dhe Expedition. “Ne asnjëherë nuk kemi pasu… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting