Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Mortal Kombat do të mbetet online edhe pas mbylljes së GameSpy - Struga.net

Mortal Kombat do të mbetet online edhe pas mbylljes së GameSpy

0

Mortal Kombat, sipas Ed Boon nga Nether Realm Studios, do të vazhdojë të qëndrojë në dispozicion online edhe pasi ofruesi i video lojërave dhe mundësisë së zhvillimit të ndeshjeve online GameSpy do të ndalojë së funksionuari në fund të muajit. Boon shkroi në një cicërimë që “MK9 do të vazhdojë të punojë online,” ndonëse nuk tregoi saktësisht se kush do të mbajë serverët e lojës.GameSpy Technology ofron funksionim për shumë lojtarë për dhjetëra lojëra në konsolla, kompjuterë dhe pajisje mobile. Muajin e kaluar, kompania lajmëroi që do të bënte ndërprerjen e këtij shërbimi më 31 maj 2014 dhe do të ndalojë së ofruari të gjitha shërbimet për lojë… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting