Minibus Hire Minibus Hire York Minibus Hire Liverpool Local minibus Hire Minibus Hire in Manchester Minibus Hire Newcastle Minibus Hire
Zbulohet telefoni i parë i Motorola-s që pas shitjes nga Google - Struga.net

Zbulohet telefoni i parë i Motorola-s që pas shitjes nga Google

0

Siç duket, smartfoni i ardhshëm i Motorola-s nuk do të humbas nga gjuha e dizajnit e Moto X dhe Moto G, nëse pamjet e lëshuara gjatë të premtes janë të vërteta. Ky telefon shënon pajisjen e parë nga Motorola që kur Google lajmëroi në janar që do ta shiste njësinë e saj të smartfonëve për Lenovo-n, por nuk duhet të vijë si befasi që duket i ngjashëm me Moto X dhe Moto G.Duke e ditur se sa kohë e gjatë duhet të kalojë për t’u zhvilluar një smartfon, kjo pajisje ishte përgatitur nën mbikëqyrjen e Google. Dhe siç e ka bërë të qartë Motorola në ftesën e saj për ngjarjen në Londër gjatë ditës së martë, ky telefon mund të përballohet nga “xhepi i të… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2017 Struga.net

Struga | Struga Lajm | Bota Sot | Kosova Sot | Lajme Sportive | Rilindja | Kercova

|Privacy policy | Powered by Alb Hosting