minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Fatura miliona euro abuzime në vilën e Janukoviçit - Struga.net

Fatura miliona euro abuzime në vilën e Janukoviçit

0

Pasi u shkarkua si president dhe u largua nga vila e tij në Kiev, në drejtim të panjohur, gazetarët në vilën e tij luksoze kanë gjetur mijëra dokumente mes të cilave dhe të dhëna të pakëndshme mes të cilave dhe llogari astronomike si dhe lista të gazetarëve, të cilët duhet të ishin nën vëzhgim të vazhdueshëm. Bëhet fjalë për më shumë se 20 mijë dokumenta, të cilat njerëz të Janukoviçit nuk kishin mundësi kohore që t’i zhdukin para ikjes së tij, në natën mes 21 dhe 22 shkurtit, shkruan e përditshmja franceze “Le Monde”.Edhe pse dokumentacioni më delikat është zhdukur, një ekip i gazetarëve ukrainas ka arritur me sukses të gjejë disa të dhëna n… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy