minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Hong Kong, burg zhvatësve të “Transformers 4” - Struga.net

Hong Kong, burg zhvatësve të “Transformers 4”

0

Një person është burgosur në Hong Kong pasi është përpjekur t’i zhvasë para grupit të xhirimit të filmit “Transformers 4”, teksa po punonin në ishullin aziatik. Gjykata e Hong Kongut dënoi me dy vjet burg përgjegjësin kryesorë të këtij krimi dhe me gjashtë javë burg të vëllain e tij. Dy vëllezërit menaxhonin një dyqan në zonën ku po bëheshin xhirimet, por refuzuan ta mbyllnin atë dhe i kërkuan stafit të filmit 13 mijë dollarë. Një sherr shpërtheu më pas dhe regjisori i filmit Michael Bay mbeti i plagosur. Në procesin gjyqësor autoritetet zbardhën skenarin e ngjarjes, sipas të cilit ekipi i xhirimit kishte shkuar tek dy vëllezërit më 16 tetor … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy