minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Pistorius shet shtëpinë për gjyq - Struga.net

Pistorius shet shtëpinë për gjyq

0

Kampioni olimpik Oscar Pistorius ka shitur shtëpinë e tij në Pretoria, aty ku mendohet se ka vrarë të fejuarën e tij Reeva Steenkamp natën e Shën Valentinit në vitin 2013. Këtë fakt e ka bërë me dije agjenti që është marrë me shitjen e saj . “Kemi një blerës dhe transferimi i pronës është në progres”, tha agjenti Imobiliar. Ai nuk ka bërë me dije detaje të tjera për pronarin e ri dhe çmimin me të cilën është shitur shtëpia. Oscar Pistorius akuzohet për vrasjen e të fejuarës së tij Reeva Steenkamp brenda në banesë. Nga dëshmitë e Pistorius, ai ka thënë se kjo gjë ka ndodhur nga pakujdesia duke menduar se mund të kishte hyrë një hajdut. Kalvar… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy