minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Dhunë masive, maskat sulmojnë sallën e shqiptarit - Struga.net

Dhunë masive, maskat sulmojnë sallën e shqiptarit

0

Në përleshje janë përdorur shkopinj bejsbolli dhe sulmuesit kanë qenë të maskuar. Te sulmuesit janë parë edhe armë zjarri. 6 veta kanë pësuar lëndime serioze.Një grup prej më shumë se dhjetë personash të paidentifikuar kanë sulmuar mbrëmjen e të hënës qendrën sportive Superpro, Reinach (BL) ku ndodhet lokali për trajnim të thaiboxit që udhëhiqet nga thaiboksieri kosovar Shemsi Beqiri.Me këtë rast është shkaktuar një përleshje masive ku dhuë kanë ushtruar të dyja palët dhe siç njofton policia, gjashtë persona kanë pësuar lëndime dhe janë trajtuar me thyerje eshtrash në spital.Në momentin e sulmit, në sallë ka pasur edhe fëmijë që ushtronin.Në … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy