minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Reperët zviceranë kundër dëbimit në Kosovë të reperit shqiptar Besian Kacorraj - Struga.net

Reperët zviceranë kundër dëbimit në Kosovë të reperit shqiptar Besian Kacorraj

0

Shumë reperë prominentë i kanë shprehur mbështetjen Bekos përmes një videoje të edituar ditë më parë të titulluar “Free Besko”Reperi i njohur zviceran me rrënjë shqiptare nga Kosova, Besko (Besian Kaçorraj) ndodhet ende në burg për disa vepra të kryera penale të vjedhjeve me dhunë etj. Por, në verë të këtij viti ai e përfundon vuajtjen e dënimit dhe duhet të braktisë Zvicrën, të kthehet në Kosovë. Kjo për Beskon është një dënim edhe më i madh. “Atje nuk kam askënd”, thotë ai. Aktualisht ai pret edhe më tutje se ankesa e bërë do të kryejë punë. “Por ndonëse shanset për të mbetur këtu nuk i konsideroj të mëdha, nuk e kam ndërmend të dorëzohem”… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy