minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
SHBA: Shfaqet video me fjalët e fundit të 27-vjeçares shqiptare së djegur: “Aman më shpëtoni fëmijën” - Struga.net

SHBA: Shfaqet video me fjalët e fundit të 27-vjeçares shqiptare së djegur: “Aman më shpëtoni fëmijën”

0

Albany Nju Jork – Sipas policisë, shkruan të enjten gazeta më e madhe e qytetit Times Union, në tragjedinë që ndodhi të martën fjalët e fundit të nënës shqiptare që vdiq duke shpëtuar fëmijën e saj 19 muajshe ishin prekëse, teksa ajo thërriste, “Nxirrni jashtë fëmijën – “Get the baby out!” ”.Kështu e fillon shkrimin e tij Paul Grondahl teksa thekson se ishin këto fjalët e fundit të 27-vjeçares, Zerina Çekani në momentin kur shtëpia me tri dhoma gjumi që ndahej nga muri me tulla nga prindërit e bashkëshortit të saj, edhe ata emigrantë nga Shqipëria, kur shtëpia ishte mbuluar në flakë dhe tym, ditën e hënë në mëngjes.Kunati i saj, Johan Çekani … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy