minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Tubim festim me 16 grupe artistike dhe mbi 300 pjesëmarrës - Struga.net

Tubim festim me 16 grupe artistike dhe mbi 300 pjesëmarrës

0

Në kuadër të 6- vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, anë e kënd Zvicrës deri më tash janë mbajt një varg manifestimesh, ku shoqëri e grupe artistike si dhe shoqata të tjera, me pjesëmarrjen edhe të shkollës shqipe, kanë shfaq programe tejet masive e cilësore. Ndërsa që tash, të dielën me 2 mars do të mbahet manifestimi qendror që do të kulmojë me pjesëmarrjen e 16 grupeve artistike dhe nxënësve të mësimit plotësues shqip me mbi 300 pjesëmarrës.Për këtë manifestim që do të mbahet në Horgen afër Cyrihut në adresën: Alte Landstr.24/8810 Hörgen, duke filluar nga ora 14, tashmë janë bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme. Këshilli organizativ që për… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy