minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Dua Lipa rrëmben edhe një çmim ndërkombëtar - Struga.net

Dua Lipa rrëmben edhe një çmim ndërkombëtar

0

Të dielën në mbrëmje është mbajtur MTV VMA 2020 ku artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka marrë çmimin për efektet vizuale më të mira në kip (Best Vissual Effects), përcjell albinfo.ch.

Ky çmim i është dedikuar klipi të këngës “Physical”, të cilën e ka lansuar rreth gjashtë muaj më parë.

Të nominuarit e tjerë në po të njëjtën kategori ishin Billie Eillish, Demi Lovato, Harry Styles, Lay Gaga dhe Travis Scott.

Dua Lipa rrëmben edhe një çmim ndërkombëtar shkruan Albinfo.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy