minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Ekspozitë: Shpaloset puna 15 vjeçare e artistit kosovar në Prishtinë - Struga.net

Ekspozitë: Shpaloset puna 15 vjeçare e artistit kosovar në Prishtinë

0

Është hapur ekspozita personale e artistit Jakup Ferri, në Galerinë Kombëtare të Kosovës. Kjo ekspozitë e bashkëfinancuar nga Komuna e Prishtinës shpalos punën e tij 15 vjeçare, me piktura, vizatime dhe tapiseri, shkruan albinfo.ch.

Ky projekt është bashkëfinancuar nga Komuna e Prishtinës si pjesë e bashkëpunimit të vazhdueshëm me Galerinë Kombëtare të Kosovës dhe institucioneve tjera publike për realizim të projekteve të përbashkëta në dobi të qytetarëve të Prishtinës dhe Kosovës. /Albinfo.ch

Fotografia e Shpend Ahmeti

Fotografia e Shpend Ahmeti

Fotografia e Shpend Ahmeti

Ekspozitë: Shpaloset puna 15 vjeçare e artistit kosovar në Prishtinë shkruan Albinfo.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy