minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
“Spotify” publikon listën e 10 këngëtarëve më të dëgjuar, në mesin e tyre, dy shqiptare - Struga.net

“Spotify” publikon listën e 10 këngëtarëve më të dëgjuar, në mesin e tyre, dy shqiptare

0

Së fundmi, Spotify ka publikuar listën e 10 këngëtarëve më të klikuara në këtë platformë. Në mesin e artistëve më të dëgjuar janë edhe dy këngëtaret shqiptare, Dua Lipa dhe Ava Max, transmeton albinfo.ch.

Sipas listës nga “Spotify”, Dua renditet në vendin e tretë pas Taylor Swift dhe Billie Eillish, me gjithsej 14 milionë ‘Streams’, teksa lë pas emra si Beyonce, Lady Gaga dhe Rihanna.

Ndërsa listën e mbyllë Ava Max me më shumë se gjashtë milionë ‘Streams’. /Albinfo.ch.

“Spotify” publikon listën e 10 këngëtarëve më të dëgjuar, në mesin e tyre, dy shqiptare shkruan Albinfo.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy