minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
​Biden dhe Kamala Harris do të vaksinohet kundër Covid-19 - Struga.net

​Biden dhe Kamala Harris do të vaksinohet kundër Covid-19

0

Presidenti i zgjedhur i Amerikës, Joe Biden, ka vendosur të vaksinohet kundër Covid-19 ditën e hënë, me fillim të javës që vjen, përcjell albinfo.ch.

Zëdhënësi e Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Jen Psaki, gjatë një konferencë për mediat ka njoftuar se Biden dhe Kamala Harris, e zgjedhura zëvendëspresidente e SHBA-së, do të vaksinohen kundër COVID-19.

Duke deklaruar se Biden do të vaksinohet së bashku me bashkëshorten Jill Biden para kamerave të hënën, Psaki tha se Harris do të marrë vaksinën një javë më vonë, sipas protokollit.

Zëvendëspresidenti aktual, Mike Pence dhe presidentja e Dhomës së Përfaqësuesve, Nancy Pelosi, morën dje vaksinën kundër COVID-19. /Albinfo.ch

​Biden dhe Kamala Harris do të vaksinohet kundër Covid-19 shkruan Albinfo.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy