minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
207 raste me koronavirus në 24 orët e fundit në Greqi - Struga.net

207 raste me koronavirus në 24 orët e fundit në Greqi

0

207 raste të reja me koronavirus u konfirmuan në Greqi në 24 orët e fundit nga Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik (EODY), nga të cilët 20 u zbuluan pas kontrolleve në hyrjet e vendit.

Ndërsa numri i përgjithshëm i rasteve është 10 524. Në të njëjtën kohë, 38 pacientë trajtohen në ICU, dhe 153 pacientë janë liruar nga ICU. Ndërkohë 5 vdekje të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit, duke shkuar në 271 vdekje në vend.

207 raste me koronavirus në 24 orët e fundit në Greqi shkruan Albinfo.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy