minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Alfred Cako: Koronavirusi, plan i Kabalës, Fondacionit Rockefeler dhe Klubit të Romës kundër Perëndimit. Duan të zhdukin të bardhët - Struga.net

Alfred Cako: Koronavirusi, plan i Kabalës, Fondacionit Rockefeler dhe Klubit të Romës kundër Perëndimit. Duan të zhdukin të bardhët

0

Konsipracionisti Alfred Cako tani sjell një tjetër teori.

Sipas tij, koronavirusi është një plan për të zhdukur popullsinë e bardhë të Perëndimit.

Ndaj ai bën thirrje, që njerëzit të mos bëjnë asnjë vaksinë kundër Covid.

Postimi i Cakos

Cfare do te ndodhe ne fund te shtatorit?

Ashtu sic ju kam thene qysh ne qershor, me sa po shoh, pas 1 muaji do filloje Karantina nr. 2, nese popujt nuk do te ngrihen ne protesta fuqishem.

Dyqanet do synohet te lihen bosh; do ndalohet levizja e lire; vaksina do te behet me detyrim; ne Perendim qeverite jane antipopullore dhe pro Kabales.

Do tentohet te vaksinohet me dhune gjithe Perendimi dhe sidomos ato vende ku raca e bardhe eshte shumice; te rafshohet ekonomia e botes, te demtohet shendeti i perendimoreve; pastaj do te shkojme drejt mikrocipimit; keto jane planet e Kabales; udheheqesit tane dhe liderat shpirterore jane gura shahu te Kabales.

Ne vit vdesin rreth 60 miljon njerez; nga KV19 kane vdekur, me gjithe ekzagjerimet e shumefishuara ne numra, rreth 600 mije njerez ose 1% e tyre; pra keto masa jane te pajustifikuara.

Ketu tek ne, kjo Manastirliu ka filluar te behet arogante dhe bashke me disa rilindas po ngacmojne arushen e dremitur; kjo mendjelehte, qe flet gjithe siguri, po kerkon te marre vendime mbi trupat tane!!!

Nese arusha do egersohet, keta monstra duhet te gjejne vrime ku te futen.

Njerez, jo teste! Mos shkoni ne spitale per ceshtje te vogla! Kurojuni ne shtepite tuaja larg spitaleve ku jane vendosur antenat 5G, ku oksigjeni demtohet dhe nuk furnizon natyrshem mushkerite tuaja me hemoglobine!

Jo intubim!

Edi Rama, mos nxirr ligje antipopullore me Parlamentin jolegjitim per Karantine nr.2!

Manastirliu, kij kujdes, tash te duket vetja gjigande ne kurriz te strucit, por po u rezove qe aty, do biesh keq!

Njerez, merrni masa te reagoni se demtimi nga vaksinat do te jete i pariparueshem.

Ju kemi thene prej shume vitesh hapat e axhendes se Fondacionit Rockefeler dhe Klubit te Romes: Plandemi- Karantine- Maske (mbyllje e gojes dhe lirive te humanodoidit) – Karantine nr.2; 2-3 Vaksina – Mikrocip pas 4-5 vjetesh tek ata qe do te mbetin gjalle.

Nga 1 miliard Perendimi mund te pakesohet 70-80%; shume njerez nuk na kane besuar; ka ende nje pjese qe nuk na beson kur axhenda eshte realizuar 40%;

Bejini screenshot postimit per ta ripostuar nese Policia e Mendimit te Rilindasve e heq;

A do te beheni edhe ju gati per protesta si ne Perendim kunder Karantines nr. 2 dhe laksines me detyrim, ne mbeshtetje te Levizjes Sovrani dhe Levizjes No Vax by Force Albania?

Vala e pare e goditjes se Kabales mund te ndalet me 4 nendor pas fitores se D.Trump ne Usa dhe ne rast te ndonje menxyre nga lufta ne Mesdheun Lindor qe mund te kete efekte katastrofike te paimagjinueshme mbi popujt e ketyre rajoneve, por qe mund ta shtyje planin per Vaksinim me force.

Sa do te deshiroja te isha i gabuar kete radhe.

Por Uraganin e popujve s’ka force ta ndale!

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy