minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Alfred Lela, nudo me avokaten e Haradinajt, mbulojnë vetëm pjesët intime me gjethe. Në ‘gjurmët’ e paraardhësve tanë - Struga.net

Alfred Lela, nudo me avokaten e Haradinajt, mbulojnë vetëm pjesët intime me gjethe. Në ‘gjurmët’ e paraardhësve tanë

0

Analisti i njohur Alfred Lela duket se nuk ka më komplekse nga lakuriqësia, që prej momentit që uli pantallonat përpara kryeministrit Edi Rama dhe mijëra shqiptarëve që ndiqnin emisionin e Sokol Ballës.

Së fundmi ai është shfaqur krejtësisht nudo, në natyrën e virgjër të Lumit të Stupes, përkrah avokates së njohur Rudina Jasini, e cila ka mbrojtur ish-kryeministrin e Kosovës në Hagë,.

Të dy mbajnë nga një gjethe të madhe, duke mbuluar vetëm pjesët intime ndërsa duket se nuk e kanë patur problem që këtë foton ekzibicioniste ta lejojnë të bëhet publike nga fotografi i njohur Faton Plaku.

“Dite plot aventura dhe fun me grupin e pare #rrineshqiperi 1-10 gusht. Ne lumin e Stupes me @alfred_lela dhe @dinajasini”, shkruan fotografi ne postimin e tij!

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy