minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Basti politik, Andi Bushati-Carlo Bollinos: Qëndro i qetë, zgjedhjet në qershor i fiton Edi Rama - Struga.net

Basti politik, Andi Bushati-Carlo Bollinos: Qëndro i qetë, zgjedhjet në qershor i fiton Edi Rama

0

Analisti Andi Bushati ka bërë një parashikim për fituesin e zgjedhjeve të ardhshme.

I ftuar në emisionin “Open”, Bushati u shpreh se fitues i zgjedhjeve do të jetë Edi Rama.

Ai iu drejtua gazetarit dhe botuesit te njohur Carlo Bollino, duke i thënë se mund të qëndrojë i qetë, pasi me kulla dhe banditë, Rama e ka fitoren të sigurtë.

Ky reagim erdhi në momentin kur po diskutoheshin propozimet e OSBE-ODHIR.

Rri pa merak, zgjedhjet në qershor, korrik i fiton Edi Rama, me kullat dhe banditët”, tha Bushati.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy