minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Bledi Çuçi, mesazhi i parë si ministër i Brendshëm: Ja përgjigjia më e mirë, për ata që hedhin baltë e gurë ndaj policisë! - Struga.net

Bledi Çuçi, mesazhi i parë si ministër i Brendshëm: Ja përgjigjia më e mirë, për ata që hedhin baltë e gurë ndaj policisë!

0

Bledi Çuçi në daljen e parë publike si ministër i Brendshëm ka publikuar të dhënat e anketimit të qeverisë suedeze mbi perceptimin e publikut shqiptar për Policinë e Shtetit.

“Shumica dërrmuese e shqiptarëve aprovojnë punën e Policisë së Shtetit dhe shifrat e studimit, flasin qartë se jemi në kornizën europiane në shumë parametra të rendit e sigurisë publike”, ka konkludua anketimi.

Këtë qëndrim e ka mbështetur kryeministri Rama ku në ‘live’-in e shpërndarë shkruan:

“Ministria e Brendshme – Anketimi i qeverisë suedeze mbi perceptimin e publikut për Policinë e Shtetit, ku gjetjet e hulumtimit shkencor të opinionit qytetar janë përgjigjja më e mirë, për ata që prej vitesh hedhin papushim baltë e gurë ndaj policisë dhe një dëshmi e pakontestueshme e arritjeve të reformimit të saj rrënjësor, që vazhdon

Shumica dërrmuese e shqiptarëve aprovojnë punën e Policisë së Shtetit dhe shifrat e studimit, flasin qartë se jemi në kornizën europiane në shumë parametra të rendit e sigurisë publike

Përpjekja vazhdon sepse ka ende shumë për të bërë #PoliciaqëDuam??
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy