minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Çim Peka repilkon me Lesin: Si merr në mbrojtje Blushin, kur ai sulmon Bejtjen se merr ilaçe dhe s’është mirë fizikisht - Struga.net

Çim Peka repilkon me Lesin: Si merr në mbrojtje Blushin, kur ai sulmon Bejtjen se merr ilaçe dhe s’është mirë fizikisht

0

Situata në kampin opozitar nuk duket fort mirë.

Kjo gjë reflektohet edhe në akuzat dhe replikat mes gazetarëve të familjeve Berisha-Meta.

Pas mbrojtjes publike që Nikoll Lesi i ka bërë Ben Blushit, ndërkohë që ky i fundit është duke publikuar disa afera të Shkëlzen Berisha, ka reaguar punonjësi i familjes Berisha, Çim Peka.

Ai shprehet i revoltuar me faktin që Lesi ka marrë në mbrojtje Blushin, pasi sipas tij, ky i fundit ka sulmuar Andi Bejtjen, si një njeri që merr ilaçe dhe s’është mirë fizikisht.

“Niko, ti je? Ke punuar me Blushin dhe Bejten.

I pari u be milioner per nje vit, dhe akuzon te dytin se pi ilace dhe paska kryer krim se here here nuk eshte mire fizikisht.

Ti merr ne mbrojtje te parin!!!???”, shkruan Peka.

(TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy