minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Ekzekutohen me armë zjarri dy vëllezër në Krujë - Struga.net

Ekzekutohen me armë zjarri dy vëllezër në Krujë

0

Pak çaste më parë, një ngjajre rëndë është shënuar në fshatin Gramëz të Krujës.

Bëhet me dije, se dy vëllezër janë qëlluar për vdekje me armë zjarri.

Mësohet se viktimat janë Gramoz dhe Xhentil Bardhi, përkatësisht 34 dhe 24 vjeç, shkruan “TemA”.

Deri më tani nuk dihen ende rrethanat dhe motivet e këtij krimi.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të asaj që ka ndodhur.(TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy