minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
EMRI: Ja kush është autori i krimit të rëndë te Astiri - Struga.net

EMRI: Ja kush është autori i krimit të rëndë te Astiri

0

Përparim Ademi, (Tela) është autori i dyshuar i vrasjes së dy motrave që tronditi Tiranën këtë vigjilje të ndërrimit të viteve.

59 vjeçari me shtetësi maqedonase, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, ka qëlluar me armë zjarri bashkëjetuesen e tij dhe motrën e saj, ende të paidentifikuara, të cilat si pasojë e plagëve të marra kanë ndërruar jetë.

Sakaq, News 24 raporton se viktimat janë me inicialet K.B dhe Zh.M. Ato jane identifikuar nga policia, por emrat e plote te tyre nuk behen me dije ende.

Policia ka ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore dhe vijon puna nga grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy