minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Erdoğan: Turqia në vitin 2023 do të hyjë si një vend më i prosperuar dhe më i fuqishëm - Struga.net

Erdoğan: Turqia në vitin 2023 do të hyjë si një vend më i prosperuar dhe më i fuqishëm

0

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, deklaroi se Turqia në vitin 2023 do të hyjë si një vend më i fuqishëm, i pavarur dhe më i prosperuar, raporton Anadolu Agency (AA).

“Jemi të vendosur që në vitin 2023, kur kremtojmë 100-vjetorin e Republikës sonë, të hyjmë si një vend më i fuqishëm, i pavarur dhe më i prosperuar në planin ekonomik, ushtarak, politik dhe diplomatik”, deklaroi Erdoğan.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy