minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Erla Mëhilli, zëdhënësja e Berishës: Më pëlqen t’i bëj dhurata vetes me lekët e burrit, pampersat e djalit s’i ka ndërruar kurrë Keltisi - Struga.net

Erla Mëhilli, zëdhënësja e Berishës: Më pëlqen t’i bëj dhurata vetes me lekët e burrit, pampersat e djalit s’i ka ndërruar kurrë Keltisi

0

Zëdhënesja e ish-kreut të PD-së, Sali Berisha, Erla Mëhilli ka treguar detaje nga marrëdhënia e saj me bashkëshortin, ish-deputetin Keltis Kruja.

E ftuar në “Pushime on top”, Mëhilli rrëfeu se as ajo dhe as bashkëshorti i saj nuk janë romantikë, por shtoi se vetes ka shumë dëshirë që t’i bëjë dhurata me lekët e ish-deputetit.

Përsa i përket kujdesit ndaj fëmijëve, Erla tha se Keltisi nuk ia ka ndërruar kurrë pampersat fëmijës.

“Ne funksionojmë dhe jemi bashkë sepse nuk jemi romantik as njëri, as tjetri. Keltit edhe kur i duhet diçka nuk shkon në dyqan ta blejë, ja zgjedh unë, ndërsa unë e kam me qejf t’i bëjë dhurata vetes me lekët e Keltit,

kështu që me rregull treshi, i bie që ai bën më shumë dhurata. Me ardhjen një jetë të djalit të dytë, Kelti më ka ndihmuar më shumë edhe pse panolinat e bebit nuk i ka ndërruar kurrë,”- tha ajo ndër të tjera.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy