minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTO: Presidenti Meta sportiv dhe i qeshur, po kalon mbrëmjen me Padre Serxhion në Ishëm. Po fal mëkatet?! - Struga.net

FOTO: Presidenti Meta sportiv dhe i qeshur, po kalon mbrëmjen me Padre Serxhion në Ishëm. Po fal mëkatet?!

0

Presidenti Ilir Meta duket se po kalon një mbrëmje të qetë dhe në paqe. Të paktën kështu duket nga fotoja e sapo postuar prej tij në rrjetin social Facebook.

Meta shfaqet në krahë të Padre Serxhios, i buzëqeshur dhe i veshur me një bluzë të kombëtares shqiptare të futbollit.

“Me Padre Serxhion ju urojmë një mbrëmje të këndshme nga Ishmi”,- shkruan ai krahas fotos.

Kohë më parë Presidenti Meta ka qënë edhe në Kishën e Bizës (Ishëm) ku ka ndjekur meshën e drejtuar nga Padre Serxhio.

Presidenti Meta eshte pare kohet e fundit te vizitoje teqet, kisha dhe xhamiat, aq sa ka krijuar pershtypjen tek shqiptaret se po perpiqet te kerkoje falje per mekatet ne qeverisje.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy